18 maja 2016

26. Wish we could turn back time, to the good old days

(c) tumblr

Hejka. ;3 Jak widać notka pojawia się szybciej niż myślałam. Miałam ja dodać tydzień wcześniej jednak stwierdziłam, że za mało prac zrobiłam i postanowiłam dodać nieco później. Dobrze zrobiłam. ;D
Wczoraj miałam test diagnostyczny z matematyki i przyznam się, że nic nie pamiętam. Nie pamiętam nic z tego co napisałam. Byłam zbyt mocno zestresowana i wystraszona liczbami i działaniami. Mam nadzieję, że jednak pozytywnie napisałam i upragnione 30% będzie.
Udało mi się nadrobić trochę z oglądaniem seriali. Sherlocka skończyłam z całości (prócz specjalnego odcinka) i ostatni odcinek był jednym z najlepszych jakie oglądałam. Nie spodziewałam się zwrotów akcji i zdystansowanego dynamizmu całej sprawy. Scena postrzału Sherlocka jest najlepsza i pokazuje prawdziwy talent Gatisa i Moffata. Ruchy kamerą, ukazanie co się działo w głowie i ukazanie jego bólu, strachu, przyjaciół i wrogów detektywa, ...mistrzostwo. Z niecierpliwością czekam na czwartą serię i mam wielką nadzieję, że będzie na wysokim poziomie jak pozostałe sezony. Doctor Who jeszcze w trakcie, lecz został mi tylko dziewiąty sezon do nadrobienia. Druga połowa ósemki nie była dla mnie zbyt ciekawa. Pojawienie się  Missy było nie potrzebne. Cieszyłabym się gdyby to była inna postać niż Mistrz. Doctor zachowuje się tak jakby nie wiedział kim jest. Co odcinek posiadał nieco inny charakter. Nie podobało mi się to. Finał i losy Clary i Danny'ego też mnie zawiodły. Clarę nieco polubiłam i uważam ją za dobrą postać u boku Doctora jednak to niezdecydowanie, czy podróżować czy nie, męczyło. Nie wiem co się mogę spodziewać po dziewiątej serii. Nie czytałam żadnych spoilerów, a losy Gallifrey bardzo mnie ekscytują.
Dodatkowo piszę na Wattpadzie. Whoviański jak na razie całkiem nieźle mi idzie i powoli zaczynam także pisać fanmade Sherlocka. Będzie nieco nietypowy (no Johnlock - no może troszkę coś będzie). Pojawił się na razie prolog  (link tutaj) jednak w trakcie tworzenia jest pierwszy rozdział i możliwe, że do końca tygodnia się pojawi.
Mam dla was dzisiaj 8 ikonek, 2 sygnaturki, blend w stylu tumblra, PSD i koloryzacje. Myślę nad stworzeniem minimalistycznego szablony wolnego. Dawno nie publikowałam żadnego szablonu. Wrócę także z zamówieniami. Będę przyjmowała zamówienia na okładki Wattpada i na szablony, ale to już wtedy kiedy z moderuję regulamin.

http://fav.me/da2btux

http://fav.me/da2bu9n

http://fav.me/da2budc

http://orig09.deviantart.net/49ef/f/2016/133/0/1/once_again_by_glownoxshadow-da2bugo.png

http://fav.me/da2xg9x

http://sta.sh/01y4zn9wah36

http://sta.sh/0s4ytvknok1

http://sta.sh/0nq13v30j60

http://sta.sh/01tyaf4p1hwq

http://sta.sh/0q0dzx0xfru

http://sta.sh/0ce1h6957jk

Do następnego. :3

2 komentarze:

  1. Nie oglądałam wymienionych przez Ciebie seriali. Od dawna przymierzam się do Sherlocka, ale jakoś nie mogę zacząć. Znając życie w końcu obejrzę pierwszy odcinek, a potem wszystkie serie w tydzień, tak już mam :P
    Zakochałam się w twoich sygnaturkach. Strasznie zazdroszczę ludziom, którzy mają do nich talent, mi nigdy nie wychodzą ;)
    A teraz uwaga - daję Ci tzw. kop w tyłek, żebyś wzięła się do pracy i szybko opublikowała nowy post! :P

    OdpowiedzUsuń