23 maja 2015

17. Never Let You down

http://follow-the-flame.blogspot.com/
©Lotus

Woodkid ft. Lykke Li - Never Let You Down

Jestem. Nie uciekłam, chociaż powinnam to zrobić jakiś czas temu. Od ostatniego postu wydarzyło się wiele przykrych rzeczy. Śmierć mojej babci zaskoczyła wszystkich i nie mogę się z tego otrząsnąć. Dodatkowo moje oceny są koszmarne i nie radzę sobie z poprawianiem ich jak i bieżącą nauką. Koledzy robią ze mnie królika doświadczalnego, śmiejąc się na każdym kroku. W końcu uciekłam z lekcji, zatrzymując się w łazience. Pogubiłam się totalnie, a przecież za miesiąc kończę szkołę!
Prac mało. Są stare i tworzone tydzień po ostatnim poście. Nie miałam w ogóle ochoty na tworzenie czegokolwiek. Pomysł na opublikowanie prac przyszedł mi przed chwilą, kiedy zajmuję się starymi zamówieniami na Dotyk Magii. Jest  to pierwszy post bez dodatków. Pojawiły się dawno nie widziane ikonki, sygnaturka i blendy. Próbowałam zmienić styl prac. Blur nie jest tak bardzo popularny niż kiedyś.  Prace były tworzone na potrzeby wyzwań z Shadoplay i War Of Beast.

http://fav.me/d8rm4d3

http://fav.me/d8rm4mg

http://fav.me/d8rrc66

http://fav.me/d8rumo6

Nie przyjmuję zamówień.

4 komentarze:

 1. Przykro mi z powodu babci :C Tak to jest ze śmiercią, atakuje zawsze kiedy najmniej się jej spodziewa. Wiesz nie znam twoich kolegów ale naprawdę bardzo chętnie skopałabym im tyłki ^^ Mam nadzieję, że oceny w końcu zaczną byc naprawdę takie jakie byś chciała. Dzisiejsze prace są prześliczne. Najbardziej podobają mi się ikonki. Są przeurocze! Powinnaś je robic częściej ;) Naprawdę wszystko jest w świetnym stylu. Dziękuję za pokazanie mojej sygnaturki na początku posta :*
  Trzymaj się kochana, may the force be with you!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :3 Twoje komentarze bardzo motywują mnie do działania. :D

   Usuń
 2. Jest coraz więcej barw, śmierć bliskiej osoby zawsze boli. Ale trzeba otrząsnąć się i żyć dalej.

  Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

  OdpowiedzUsuń