30 marca 2015

15. You never stop me

Witam w kolejnym poście. Na początku chciałabym podziękować za miłe słowa w ostatniej notce. Dodały mi sił do walki, a przy okazji dowiedziałam się, że są ludzie, którzy potrafią współczuć, bo moja klasa... eh. Lepiej nic o niej nie powiem. Jeszcze raz dziękuję. :D
W szkole nic się nie zmieniło prócz tego, że interweniowałam do wychowawcy. Mam nadzieję, że to coś pomoże. W poprzednim tygodniu klasa pojechała na targi zawodów do Krakowa, oczywiście ja siedziałam sobie w domku, gdyż stwierdziłam, że jak mam z tymi "debilami spędzić miły dzień"...
Tak graficznie:  Wstawiłam do bloga button, więc jakby ktoś chciał ze mną współpracę, to może używać zamiast mojego linku do bloga button. Dodałam do creditu blogi, których brakowało, więc za zamieszanie przepraszam oraz powstała GALERIA! Jest ona powyżej w linkach lub może kliknąć tutaj.
Co dzisiaj? 2 sygnaturki 2 blendy (w tym 2 współprace z Rosesyllą) koloryzację oraz gify z DW.


http://fav.me/d8mk1b3
współpraca z Rosesyllą
http://fav.me/d8n7tkc

współpraca z Rosesyllą
http://fav.me/d8n7qljhttp://hostuje.net/file.php?id=a52bd587ff34d2342170d31562e47834http://i.imgur.com/s2gouDZ.gif
http://i.imgur.com/P78WBr9.gif
http://i.imgur.com/2NHr63r.gifhttp://i.imgur.com/WJ4ZlMU.gif


 Można głosować na mnie w Sondach:
SONDA 1  SONDA 2
Od dziś przyjmuję zamówienia.
Kolejna notka za 2 tygodni.

10 komentarzy:

 1. Współczują, ale przede wszystkim wierzą w Ciebie, jestem pewna że za kilka lat wyrośniesz na wspaniałą osobę, którą inni (klasa) będą tylko podziwiać.
  Gimnazjum to najgorszy okres w życiu każdego, kiedy hormony buzują, a nastolatków nikt nie rozumie. To również czas kiedy do jednej klasy chodzą chuligani oraz osoby wybitne, z wiekiem będzie tylko lepiej. Liceum to dzień a noc. Pamiętaj, że abyś mogła pokonać przeszkody, musisz być silna i wierzyć w siebie i własne wartości.
  Animację bardzo ciekawe, od razy na myśl przyszły mi czasy dzieciństwa kiedy oglądałam power rangersów ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna koloryzacja (: Chętnie bym ją pobrała, ale jest niezalinkowana ;c Bardzo podoba mi się druga sygnatura (:
  Weny życzę :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :3 Nwm czemu jest nie zalinkowana, bo link ustawiłam. Dodam go i można śmiało pobierać. :3

   Usuń
 3. Gdyż ludzie są bardziej egoistami niż altruistami, trzeba być optymistą, kiedyś może te proporcję się odwrócą, i będzie więcej dobrych urzędników czy sędziów, znam kilku naprawdę szlachetnych, którzy nawet nie biorą opłat za pomoc prawną i zawsze znajdą czas dla potrzebujących - ale jak mówię jest ich garstka. Ale są. I ja ich cenię oraz wspieram nie tylko duchem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Początkowy gif z Matt'em najlepszy. <3
  Bardzo fajnie wyszły ci też te nagłówki. :P

  I nie wierzę, że w twojej klasie nie ma ani jednej miłej osoby. Po prostu, niemożliwe! :P

  Pozdrawiam. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję. :3
  Muszę Cię zdziwić aczkolwiek na tym nowoczesnym świecie, pełnym różnych dziwactw, internetu i Facebooka wszystko jest możliwe.W tych czasach, jeśli nie pijesz, ćpasz, palisz to jesteś niczym (tak twierdzą ci dziwacy). Nie popieram tego i zostałam po prostu popychadłem przez moje hobby, poglądy, opinie. Tak jest, a świat, może się rozwija pod względem nauki, ale pod względem kulturowym i społecznym schodzi na dalszy plan.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to powiem ci, że mam tak samo. Miałam dużo przyjaciółek, ale zaczęły być idiotkami, więc stwierdziłam, że lepiej będzie dla mnie jak się z nimi zadawać nie będę. :> Ale na szczęście, w mojej klasie jest też kilka normalnych osób. :) A co najlepsze, te osoby lubią Doctora Who i Sherlock'a, więc za bardzo nie rozpaczam. :D

   Usuń