7 września 2014

04. Madness ~ Sygnatury, Różne, Tekstury


Jak mnie się nie chce iść do tej zasranej XD głupiej szkoły! Przez te cholerne zakupy typu książki, zeszyty i inne pierdoły głupoty oraz przez swoje obowiązki zaległam z notką i bardzo za to przepraszam.
Podsumowując te wakacje muszę powiedzieć jedno: Takiech po****nych głupich wakacji to jeszcze nie miałam. Ciągle padał deszcz i nie mogłam w ogóle wyjść na dwór, przejść się i pogadać ze znajomymi. Ja takich wakacji to naprawdę nie pamiętam.Pierwszy tydzień w szkole jak zwykle zaczął się lekcjami organizacyjnymi, przez które wasza pani grafik spała xD. Nie miałam ochoty słuchać jednego i tego samego "wykładu" nauczycieli, że musimy się przyłożyć do tegorocznych egzaminów.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Przejdźmy do rzeczy: Bardzo długo się nad tym zastanawiałam, czy zmienić wygląd bloga. Ten stary mnie się podobał (i nadal podoba),  ale było dużo niedociągnięć, błędów, więc nowy szablon stworzyłam. Co do zamówień, to z przykrością muszę stwierdzić, że nie będę miała zbytnio czasu na stworzeniem właśnie szablonów. Nagłówki i sygnaturki itp. rzeczy wychodzą mi szybciej, więc tylko na nie będę brała zamówienia (czytaj pod postem). Jak widać znowu skromnie:


Zanim cokolwiek pobierzesz przeczytaj regulamin!

W końcu udało mnie się zrobić moją pierwszą teksturkę:Jestem z niej zadowolona i jak na pierwszy raz to wyszła dobrze, choć długo się zastanawiałam czy w ogóle ją zrobić. Nigdy ich przecież nie robiłam, a nawet nigdy nie słyszałam jak się nią robi, więc zdałam się na moją intuicję i robiłam to, co mi kazała.


No to sygnaturka + speedart:
Prawie godzinę siedziałam, nagrywałam i robiłam to zasraną sygnaturkę. Prawie co chwila zmieniałam dodatek bo mnie zawsze "coś" nie pasowało. Najdłużej z tego wszystkiego zajęło mi opracowywanie koloryzacji. Najpierw dobierałam ze swoich pobieranych dodatków: nie wyszło. Potem używałam tych moich: znowu nie wyszło. Dopiero pobawiłam się gradientem i pędzlem to dopiero zadziałało. I bym zapomniała! Wysyłam wam moje stare speedarty, które POWINNY, się znaleźć już w pierwszej notce, ale przez moją sklerozę (xD) się nie znalazły. Jak narazie to tyle. Możecie na mnie głosować w sondzie na bloga prywatnego miesiąca :


Jeśli chodzi o regularność dodawania notek to spróbuję na ile mogę, by notki pojawiały się co 2 tygodnie (nie tak jak przedtem co tydzień). Nie mam teraz zbytnio czasu, aby tak szybko pisać notki zwłaszcza, że mam sporo nauki i wiele zadań domowych i jak wspomniałam (wyżej) muszę się przygotować do egzaminów gimnazjalnych. Dla mnie jest bardzo ważne by dostać się do dobrej szkoły.  

Tak jak pisałam powyżej PRZYJMĘ  ZAMÓWIENIA NA NAGŁÓWKI, SYGNATURKI, TAPETY I IKONY.  POSTARAM SIĘ W TYM TYGODNIU NAPISAĆ ZASADY DLA ZAMAWIAJĄCYCH I DOPIERO WYBIORĘ TYLKO 2 SPOŚRÓD WSZYSTKICH. To tyle.

2 komentarze:

  1. Oh SpeedArty świetna rzecz, gdyby nie to że brak mi PS :P poza tym bardzo fajna texturka, serio moje klimaty - kolorystycznie i tematycznie (Time... we both know what i mean :3 ) Poza tym śliczna sygnaturka z Mattem ^_^ Na pocieszenie powiem ci, że moje wakacje przebiegły podobnie a czas zabijałam tylko Doktorem Who xD (Świetny ten gif z Tennantem :3 ) Pozdrawiam gorąco i zapraszam do mnie <3

    OdpowiedzUsuń